ONVIF

دوربین مدار بسته

1395/04/13
363
0
ONVIF به عنوان پیشتاز استاندارد سازی برای محصولات حفاظت فیزیکی IP،ابزار گزارش دهی جدیدی بر اساس وب برای گزارش ادعاهای اشتباه در مورد تطبیق ساخته است.

این ابزار گزارش دهی تطبیقی جدید به اعضا و افراد غیر عضو این امکان را می دهد تا مستقیما اطلاعات را به ONVIF منتقل کنند. این ابزار آنلاین گزارش دهی، در پاسخ به فیدبک و بازخوردی که از اعضایش و صنعت گرفت ساخته شد.

اشتوارت راولینگ، مدیر ارتباطات این شرکت می گوید: ایجاد ابزار گزارش دهی آنلاین جدید ما به همه این امکان را می دهد تا به سادگی اطلاعات خود در مورد ادعاهای نادرست در مورد تطبیق را گزارش دهند. یکپارچگی برند ONVIF باید حفظ شود تا کیفیت کماکان باقی بماند و ساخته شدن این ابزار هم در همین راستا بود.

این راهکار قسمتی از یک طرح بزرگتر آموزشی است که برای محفظت از این برند و مانیتور کردن کپی رایت و لوگو هایONVIF است. اجزای دیگر این کمپین شامل آموزش افراد صنعتی و دسترسی آسان به محصولات تطبیقی و کمپانی های عضو وبسایت ONVIF است.

ONVIF که در سال 2008 بنیان گذاری شد، امروزه بیش از 500 کمپانی عضو در 6 قاره دارد و تقریبا برای 500 محصول پروفایل تطبیقی تهیه کرده است. پروفایل S برای تصویر برداری، پروفایل G برای ضبط و ذخیره سازی، پروفایل C برای کنترل دسترسی فیزیکی، پروفایل A برای کانفیگ کنترل دسترسی پیشرفته و پروفایل Q برای نصب ساده و ویژگی های امنیتی پیشرفته است.

منبع: securityworldhotel

اشتراک گذاری

نظرات