دوربین های IP

دوربین مدار بسته

1395/04/13
587
0
دوربین های IP VIVOTEK از بزرگترین بانک هند، Cosmos محافظت می کند.بانک cosmos که در سال 1906 تاسیس شد، دومین بانک بزرگ هند محسوب می شود.

با شبکه ای بیش از 140 شعبه در هند که در 7 ایالت و در بیش از 39 شهر بزرگ و اصلی هند قرار گرفته است.

چالش ها: محافظت از قلب Pune ماموریت ساده ای نیست

مرکز داده بانک مرکزی Cosmos در ساختمانی است که سطح ایمنی آن در مرکز شهر بسیار بالا است. بدین ترتیب، سطح قابل توجهی از خطر و تهدید باید قبل از طراحی سیستم کاهنده خطر و تهدید در نظر گرفته شود. سه ناحیه مهم خطرخیز شناسایی شده شامل: تهدید به افراد، اموال و تصویر و وجهه بانک می باشد.

راهکار: VIVOTEK امنیت کامل را به بانک Cosmos داد

مجموعه 132 دوربین شبکه VIVOTEK در تمام ساختمان مرکزی بانک نصب شد. برای فضاهای داخلی شامل طبقه اصلی، آسانسور ها و لابی، 103 دوربین اولترا می نی FD8136 گنبدی به کار گرفته شد. FD8136 از سنسور مگاپیکسل که رزولوشن 1280 در 800 را ارائه می دهد استفاده می کند که توانایی فیلمبرداری با سرعت 30 فریم بر ثانیه را دارد در حالی که سایز آن تنها 90 میلیمتر (قطر) است و میکروفونی در داخل آن قرار گرفته است. برای محوطه پارکینگ 29 دوربین شبکه IP8335 بولت مورد استفاده قرار گرفت. این دوربین از سنسور HD WDR CMOS که برای شرایط با نور کم است استفاده می کند. قابلیت روز/شب و محفظه مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی به این بانک اجازه داد تا بتواند با هزینه ای معقول سیستم نظارت تصویری IP راه اندازی کند بدون اینکه تجهیزات جانبی اضافه ای نصب کند. با به کار گیری تابنده های فروسرخ داخلی با پوشش تا 20 متر در تمام طول روز و شب به حفظ امنیت محوطه پارکینگ ساختمان مرکزی این بانک کمک می کند. در نهایت 4 دوربین شبکه ای گنبدی شکل پر سرعت SD8326 امنیت محوطه و پیرامون ساختمان مرکزی این بانک را تضمین می کنند. این دوربین از لنز هایی با فاصله کانونی متغیر، تابش فروسرخ و زوم 36 برابر می تواند اشیا و شماره پلاک ماشین ها را حتی در تاریکی شب تشخیص دهد و محفظه موجود می تواند در برابر آب و هوای بد از دوربین محافظت کند.

منبع: www.vivotek.com

اشتراک گذاری

نظرات